Loxone

Nabízíme plný servis v oblasti elektroinstalace od návrhu, přes projekt, kabeláž, instalaci zařízení, programování a následný servis. Vedle tradiční elektroinstalace realizujeme především univerzální inteligentní ovládání systémem Loxone. To doplňujeme dle přání o certifikovaný zabezpečovací systém, kamerový systém, audio/video techniku, anténní rozvody, domácí datové sítě, hromosvod, atd. Nejnověji jsme rozšířili náš obor činnosti o dodávku fotovoltaických systémů.

Podrobné informace o produktech a službách LOXONE získáte na našem specializovaném webu CLTECH SMART HOME LOXONE

Na základě poznání vašich potřeb a přání vybereme vhodná zařízení a funkce a připravíme projektovou dokumentaci.
loxone projekty
Připravíme kabeláž a rozvaděč, zapojíme všechna zařízení, namontujeme zásuvky, tlačítka, světla a vše otestujeme.
loxone projekty
Zařídíme, že ovládání bude snadné. Díky automatizaci budete mít vše pod kontrolou.
loxone projekty
Předáním projektu a faktury naše služby nekončí. Jsme vám k dispozici i pro následná rozšíření, úpravy či opravy.

 

Chytrý dům Loxone

O 50 000 úkonů méně, více času pro život.

Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.

Zajistí pohodlí jako nikdy předtím

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídají naší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken a podobně. To jsou některé výhody inteligentního bydlení. Proč bychom v 21. století měli denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k více než 80 000 spokojeným majitelům Loxone a dopřejte si život v chytrém domě.

Funkce a možnosti inteligentního domu

Získejte více informací inteligentních domech LOXONE nebo kontaktujte Comfortlive - inteligentní domy a FVE, budeme se Vám rádi věnovat.

Zavři