Galerie Comfortlive

Inteligetní domy Comfortlive
Inteligentní domy
Požadavky tohoto klienta byly naprosto jednoduché. Vybral vše z nabídky Loxone, což je podle nás ideální volba
Tato zakázka patřila k náročnějším projektům. Klient požadoval vše, co Loxone umí, a chtěl to integrovat do jeho luxusního bytu v Praze. Součástí dodávky byly i skryté reproduktory ve stěnách a ve stropech nebo Touch surface v nočních stolcích.
Hlavním požadavkem klienta byla naprostá samostatnost tohoto stylového dvoupatrového bytu se spoustou teras a krásným výhledem na Prahu.
Designově velmi zajímavý rodinný dům, který má komplet prosklené spodní i vrchní patro, takže je tu velmi důležitá regulace topení s komunikací na žaluzie a vzduchotechniku celého domu.
Kompletní předělání již hotové instalace na systém Loxone. Jednalo se o velmi krásný srub, ve kterém je ale dosti obtížné dotáhnout jakýkoliv nový kabel.
Tato instalace byla obtížnější vzhledem k rekonstrukci domu, takže rozvody kabeláže byly o něco náročnější, než obvykle. Díky dobré koordinaci ze strany architektů vše proběhlo, jak má. Dodatečná dostavba wellness byla už mnohem snazší.
Klient požadoval kompletní řízení osvětlení, žaluzií a ovládání pergoly.
Zakázka pro nás velmi vzdálená, ale nakonec pro nás jeden z nejhezčích domů, co jsme dělali. Velmi nenápadný, přitom dost rozsáhlý a technologicky vybavený dům. Majitel je velmi spokojený a realizujeme s ním i další projekty.
Na požadavcích tohoto klienta jsme intenzivně spolupracovali s architekty projektu. Důležité bylo vyřešit kompletní řízení technologií vzduchotechniky domu, wellness, rekuperace a závlahového systému.
Inteligentní dům Loxone
Nový showroom LOXONE
Zavři